Powtórne leczenie kanałowe

Powtórne leczenie kanałowe Tarnów Dąbrowa Tarnowska

Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci, którzy poddali się już leczeniu kanałowemu kilka lat (lub nawet miesięcy) wcześniej – często skierowani do nas z innych gabinetów.

Rozwijająca się technologia, nowe odkrycia w dziedzinie endodoncji jak i materialy wykorzystywane w nowoczesnej stomatologii pozwalają dziś na precyzyjne i skuteczne leczenie kanałowe, które bardzo często jest jedynym sposobem na uratowanie zęba.

W powtórnym leczeniu kanałowym przeprowadzamy usuwanie starego wypełnienia z kanałów (również często zdarzają się przypadki w których usuwamy złamane narzędzia z kanału). Przeprowadzamy zabiegi w naszych praktykach przy użyciu najwyższej klasy materiałów i precyzyjnych narzędzi.

Doświadczenie i precyzja z jaka przeprowadzamy pierwotne czy powtórne leczenie kanałowe zapewnia Państwu skuteczne wyleczenie problemu bez jego nawrotów.
 
Tak jak przy każdym leczeniu nikt nie może mieć stuprocentowej gwarancji powodzenia, jednak przy zastosowaniu sprawdzonych przez nas nowoczesnych metod leczenia istnieją bardzo duże prawdopodobieństwo uratowania każdego zęba aby mógł nam dalej służyć przez wiele lat.

Dent - Estetica