Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Tarnów, Dąbrowa Tarnowska

Najczęściej piękny uśmiech kojarzy nam się z naturalnymi, ładnymi, prostymi i białymi zębami. Nasze doświadczenie oparte na osiąganych efektach wybielania zębów w naszych gabinetach najlepiej prezentują nasi zadowoleni Pacjenci, chętnie polecający nasze usługi i chwalący się swoim uśmiechem.

Wychądząc na przeciw Państwa oczekiwanion dotyczącym mozłiwości szybkiej poprawy esetyki swojego uśmiechu, wprowadziliśmy do oferty gabinetu zabiegi z zakresu skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów. Dzięki rozwiązaniom opartym na nowoczesnych preparatach możemy uzyskiwać wspaniałe efekty, które trwają. 

W celu osiągnięcia tak spektakularnych efektów oferujemy naszym pacjentom kilka bezpiecznych metod wybielania zębów:

  • wybielanie zębów metodą nocną nakładkową
  • wybielanie w gabinecie (jednoseansowe).

Zabieg profesjonalnego wybielania zębów przeprowadzamy w naszych praktykach wg. sprawdzonych procedur. Określamy kolor zębów pacjenta i na tej podstawie dobieramy najbardziej odpowiedni preparat.

W przypadku wybielania nakładkowego podczas tej samej wizyty pobieramy wycisk zębów pacjenta, na którego podstawie wykonywane są indywidualne nakładki za pomocą, których pacjent będzie później aplikował odpowiednio dobrany preparat. Podczas drugiej wizyty przekazujemy pacjentowi indywidualnie przygotowaną dla niego nakładkę oraz preparat do wybielania. Cały proces wybielania nakładkowego odbywa się w domu, a jego efekty powinny być kontrolowane podczas wizyt pacjenta w naszej praktyce.

Wybielanie zębów w gabinecie wykonujemy przy wykorzystaniu preparatu Boost firmy Oplaescence ®.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, efekty są długotrwałe i poprawiają samopoczucie naszych pacjentów i efekt wizualny ich uśmiechu.

Dent - Estetica