Protetyka

Protetyka Tarnów

Protetyka Tarnów Dąbrowa Tarnowska

Jako pasjonaci stomatologii estetycznej i przywracania pięknych usmiechów na twarzach naszych Pacjentów oferujemy pełen zakres zabiegów protetycznych.
 
Dzięki naszym rozwiązaniom brak zębów pozostanie tylko wspomnieniem. Ostateczny estetyczny i naturalny końcowy efekt wykonywanych przez nas zabiegów to wypadkowa naszej wiedzy, doświadczenia oraz kompleksowego zakresu świadczonych usług.

Z każdym z naszych pacjentów indywidualnie uzgadniamy odpowiedni plan leczenia uwzględniając zasady stomatologii estetycznej, możliwości finansowe oraz oczekiwania pacjenta co do efektu.

Protetyka Dąbrowa Tarnowska

Przeprowadzane przez nas leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania zgryzu i naturalnego, pięknego uśmiechu.
Jeśli pacjent ma braki zębów, to w zależności od obszaru i miejsca ich wystąpienia proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne, takie jak m.in.:

  • implanty,
  • korony i mosty,
  • protezy całkowite,
  • protezy na implantach,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • protezy szkieletowe,
  • protezy na zatrzaskach.

    Zapewniamy naszym pacjentom estetyczny wygląd i piękny uśmiech, w każdym z przypadków: braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia. Stosujemy indywidualny plan leczenia bazujący na kilku opcjach wygodnych dla pacjenta rozwiązań.

Nasza praktyka gwarantuje pełny zestaw usług z zakresu protetyka Tarnów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zapewniamy, że procedura przebiegnie sprawnie z zachowaniem indywidualne potrzeby Pacjenta oraz przez najlepiej wykwalifikowany zespół. Zachęcamy Państwa do zadzwonienia i umówienia się w naszej klinice stomatologicznej, gdzie wykwalifikowany personel zapozna się z Państwa problemami i przedyskutuje najlepsze rozwiązanie dla Państwa zębów.
Dent - Estetica