Diagnostyka

Diagnostyka stomatologiczne Tarnów Dąbrowa Tarnowska

W gabinetach Dent-Estetica od wielu lat bardzo duży nacisk kładziemy na diagnostykę i profilaktykę. Doświadczenie naszego zespołu i wykorzystywany przez nas najwyższej klasy sprzęt zapewnia odwiedzającym nas pacjentom wczesne wykrycie pojawiających się na przestrzeni lat nieprawidłowości, lub potencjalnych dolegliwości.
 
Przed każdym indywidualnym planem leczenia pacjenta, decyzje i propozycje, podejmujemy w oparciu o wykonaną wnikliwą diagnostykę. Równie często nasze podejście do wizyt kontrolnych pozwala na wczesne zdiagnozowanie i usunięcie zachodzących niewidocznych zmian (np. tkanek zęba), co pozwala na skuteczne uniknięcie dolegliwości w postaci bólu zęba i narastającego dyskomfortu w jamie ustnej. Prowadzone przez nas metody diagnostyczne pozwalają pacjentom znacznie dłużej cieszyć się własnym, pięknym uśmiechem.

W diagnostyce wykorzystujemy cyfrowe systemy radiologiczne RTG i RVG światowego lidera firmy Stern Weber My Ray, RTG Carestream CS 2100 i RVG 5100 oraz kamery wewnątrzustne CS 1200.
 
Systemy cyfrowego obrazowania, nie wymagają używania klisz, a obraz pojawia się natychmiast na ekranie monitora. Dodatkowym atutem jest fakt, iż dawka promieniowania jest nawet 7 razy mniejsza w stosunku do prześwietleń wykonywanych tradycyjnie na kliszy.

Wykorzystywane przez nas rozwiązania łączą w sobie zaawansowaną technologię czujnika wewnątrzustnego z jego unikalnym kształtem. Kamera wewnątrzustna umożliwia przedstawienie pacjentowi rzeczywistego stanu jego uzębienia poprzez wyświetlenie obrazu jamy ustnej na monitorze, co zapewnia błyskawiczną akwizycję obrazów o najwyższej jakości i dokładności przy maksymalnym komforcie pacjenta.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i naszemu doświadczeniu w analizie wyników dokonujemy kompleksowej diagnostyki wyjaśniając pacjentom przebieg na obrazie prezentowanym na monitorze. Dzięki temu możemy pokazać jak zabiegi są wykonywane i przedstawiać ich ostateczny efekt.

Dent - Estetica