Usuwanie zębów

Usuwanie zębów Tarnów

Usuwanie zębów Tarnów, Dąbrowa Tarnowska

W naszej praktyce od wielu lat usuwanie zębów wykonujemy bezboleśnie przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów znieczulających, odpowiednio i indywidulanie dobranych do organizmu pacjenta.

Każdy zabieg chirurgiczny (jak i usunięcia zęba) wymaga od stomatologa doświadczenia i wprawy, którą nasi lekarze posiadają, co pozwala aby zabieg przebiegł precyzyjne i jak najdelikatniej.

W naszej praktyce każdy z pacjentów przed usunięciem zęba ma przeprowadzoną dokładną kontrolę stanu zdrowia i uzębienia. Jeśli zabieg usunięcia zęba, czy zębów jest bardziej skomplikowany, to wykonujemy dodatkowe badania radiowizjograficzne, zdjęcie rentgenowskie.
 
Wykonanie takiego badania pozwala na ustalenie dokładnego przebiegu zabiegu i na minimalizacje jakiegokolwiek zaskoczenia podczas jego wykonywania. Dbamy również o to, aby każdy z naszych Pacjentów miał zapewnioną pełną, indywidualną opiekę również w okresie rekonwalescencji.

Dokonujemy atraumatycznego usuwanie zębów, mając na celu maksymalne zachowanie kości pod implanty. Usuwanie zęba (lub zębów) w taki sposób ma bardzo duże znaczenie dla pacjenta w przyszłości, ze względu na umożliwienie skutecznej i estetycznej rekonstrukcję implantoprotetycznej.

Dent-Estetica świadczy profesjonalne usługi z zakresu usuwanie zębów Tarnów. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zapewnić, że procedura odbędzie się mając na uwadze indywidualne potrzeby Pacjenta i przez doskonale wykwalifikowany personel. Zachęcamy Państwa do zadzwonienia i umówienia się w naszej klinice.
Dent - Estetica