Podniesienie dna zatoki

Podniesienie dna zatoki Tarnów Dąbrowa Tarnowska

W naszym gabinecie przeprowadzamy szeroki wachlarz zabiegów chirurgicznych.
Zapewniając naszym pacjentom kompleksowe leczenie, wybieramy najbardziej efektywne zabiegi prowadzące pacjenta do odzyskania pięknego i naturalnego uśmiechu.

Podniesienie dna zatoki jest zabiegiem chirurgicznym wykonywanym regularnie w naszych gabinetach, jako działania poprzedzające leczenie implantologiczne.
 
Wykonywane przez nas zabieg odbywa się na zasadzie odtworzenia kości szczękowej przez okno w bocznej ścianie szczęki i umieszczeniu w miejscu powstałej przestrzeni sztucznej kości.
 
Cały zabieg podniesienia dna zatoki przeprowadzamy w celu umożliwienia odbudowy zębów poprzez zakładanie koron górnych zębów na implanty.

Zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii estetycznej zabieg podniesienia dna zatoki stosujemy głównie w przypadku bezzębia w zakresie zębów od czwórki do siódemki, ponieważ po usunięciu zębów bocznych dochodzi do szczególnie szybkiego zaniku kości, na który nakłada się stopniowe powiększanie się zatoki szczękowej.

Proces gojenia się po zabiegach implantologicznych przeprowadzanych na pacjentach po zastosowaniu zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej, odbywa się pod naszą kontrolą i przebiega w 95% przypadków bez powikłań.

Dent - Estetica