Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna Tarnów Dąbrowa Tarnowska

Jako pasjonaci dążący do uzyskiwania pięknego uśmiechu naszych Pacjentów, w naszym gabinecie stosujemy osiągnięcia nowoczesnej stomatologii estetycznej. Zakres naszych usług to kompleksowe zabiegi korekcji i poprawy kształtu zębów wraz z wszelkimi rodzajami przebarwień, przekrzywień, czy też przerw (diastem).

Świadczone przez nas zabiegi i usługi pozwalają w każdym wieku Pacjenta osiągnąć lub odtworzyć piękny uśmiech.
 
Nasze indywidualne podejście do pacjentów polega m.in. na opracowaniu spersonalizowanego plan leczenia, który ma na celu zdefiniowanie oczekiwań pacjenta dotyczących ostatecznego efektu – pięknego i estetycznego uśmiechu.

W naszych gabinetach wykonujemy pełną gamę odpowiednich zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej poprawiających estetykę.
 
Popularne zabiegi wykonywane w naszych gabinetach w tej dziedzinie, to:

  • wybielanie zębów (metodą nocną nakład-kową i jednoseansową gabinetową),
  • odbudowy koron zębów,
  • inlay’e / onlay’e
  • licówki porcelanowe,
  • protezy.

Wszystkie etapy leczenia naszych pacjentów przeprowadzamy kładąc nacisk na komfort, dlatego dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, w znieczuleniu.

W przypadku, gdy rodzaj procedury leczenia wymaga zastosowań tymczasowych, zapewniamy komfortowe i niekrępujące rozwiązania, a także pełną i indywidualną opiekę pomiędzy zabiegami.

Materiały stosowane przez nas podczas zbiegów są najwyższej jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość przez długie lata. Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala nam na dopasowanie się do Państwa potrzeb i wymagań estetycznych, zdrowotnych, jak również możliwości finansowych. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnych i komfortowo wyposażonych gabinetach.

Dent - Estetica