Ortodoncja

Ortodoncja Tarnów

Ortodoncja Tarnów Ortodonta Dąbrowa Tarnowska Leczenie ortodontyczne

Równe i proste zęby są marzeniem każdego. W naszych gabinetach od wielu lat realizujemy te marzenia szybko, profesjonalnie, bez bólu i stresu. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualną diagnozę oparta na analizie zdjęć i modeli ortodontycznych. Przeprowadzamy analizy cefalometryczne, które umożliwiają dokładną diagnozę wady oraz przygotowania spersonalizowanego planu leczenia.

Dbamy o optymalne i naturalne ustawienie profilu twarzy i zębów (leczenie ortopedyczne i ortodontyczne).
 
Dysponujemy wszystkimi dostępnymi metodami ortodontycznymi prostowania zębów zapewniający proste zęby i piękny uśmiech:

  • aparaty ruchome,
  • aparaty stałe
  • aparaty ortodontyczne stosowane w uzębieniu mlecznym,
  • aparaty niewidoczne
  • aparaty kosmetyczne.

Ortodonta Tarnów

Metoda leczenia pacjenta dobierana jest indywidualnie do możliwości, potrzeb i oczekiwań. Leczenie ortodontyczne podejmujemy u Pacjentów w prawie każdym wieku, ponieważ proste zęby i prawidłowy zgryz są ważne nie tylko ze względów estetycznych ale również dla lepszego utrzymania higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł, mniejszego ryzyka próchnicy oraz zapobiegania schorzeniom stawu skroniowo – żuchwowego.

Dysponujemy wszystkimi dostępnymi rodzajami aparatów ortodontycznych, co pozwala znaleźć rozwiązania nawet najtrudniejszych przypadków oraz zaspokoić oczekiwania estetyczne naszych pacjentów. Sprawdzone rozwiązania i stosowane przez nas aparaty i zamki ortodontyczne pozwalają ograniczyć stereotypowy dyskomfort codziennych czynności w trakcie przebiegu leczenia.

Dla poprawienia komfortu naszych pacjentów dysponujemy szerokim wyborem rozwiązań ortodontycznych pozwalających na zaprojektowanie i wykonanie w indywidualnie dopasowany sposób dla każdego pacjenta.

Leczenie ortodontyczne Tarnów

Oferujemy szerokie spektrum rozwiązań zamków:

  • Zamki metalowe
  • Zamki estetyczne (porcelanowe oraz przezroczyste – kryształowe)

W naszej praktyce oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania nowoczesnej ortodoncji, takie jak: Clear Aligner, Twin Force , Hass and Hyrax, Twin Block.
Należy pamiętać, że leczenie (w zależności od wady zgryzu), trwa średnio ok. 2 do 3 lat w trakcie, kiedy pacjenta obowiązują ustalone wizyty kontrolne, co pozwala na pełne osiągnięcie równych i prostych zębów oraz naturalnego i pięknego uśmiechu na długie lata.

Nasze gabinety stomatologiczne (ortodonta Tarnów, ortodonta Dąbrowa Tarnowska) zapewniają kompleksowe usługi z zakresu ortodoncja Tarnów i leczenie ortodontyczne Tarnów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zapewniamy, że procedura przebiegnie sprawnie traktując jako priorytet potrzeby Pacjenta i najlepszy możliwy do osiągnięcia efekt końcowy. Zapraszamy Państwa do umówienia się na wizytę w naszej praktyce, gdzie lekarz zapozna się z Państwa problemami i omówi najdogodniejsze rozwiązanie dla Państwa zębów.
Dent - Estetica