Implantologia

Implanty Tarnów

Implanty Tarnów Dąbrowa Tarnowska

Implanty zębów stały się rozwiązaniem, które pozwala na odzyskanie zarówno pięknego uśmiechu jak i pełnej funkcji naturalnego uzębienia. Stosujemy implanty od wielu lat w leczeniu naszych pacjentów, ponieważ są one najlepszym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów straciły swoje naturalne zęby.

Implanty swoją wytrzymałość i trwałość uzyskują dzięki stosowaniu najlepszych, sprawdzonych materiałów, które dodatkowo idealnie imitują naturalne uzębienie. W naszych gabinetach jesteśmy w stanie odtworzyć zdrowy i piękny uśmiech u każdego z naszych pacjentów.

Na leczenie implantologiczne składają się 2 etapy: część chirurgiczna, podczas której lekarz implantolog wprowadza do kości implanty.

Etap ten odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest dla pacjenta całkowicie bezbolesny. Po tym etapie następuje okres wgojenia się implantu, zwany procesem osteointegracji, i w przypadku stosowanych przez nas implantów Starumann SLActive trwa on zaledwie 1 miesiąc (w przypadku innych systemów implantologicznych może to być okres aż od 3 do 6 miesięcy)

Drugim etapem jest etap wykonania koron lub mostów na wszczepionym implancie czyli etap protetyczny. Dzięki stosowaniu przez nas najtrwalszych materiałów takich jak porcelana i najlepszych rozwiązań implantologicznych (implanty światowych producentów: Straumann i Alpha Bio), które dodatkowo idealnie imitują naturalny wygląd, zapewniamy najwyższą trwałość, jakość oraz estetykę uzębienia pacjenta.

Używając powyższych materiałów możemy trwale i niezwykle estetycznie uzupełnić braki pojedynczych zębów i lub wielu zębów jednocześnie (łącznie z przypadkiem całkowitego bezzębia).

Jako, ze Implantacja jest zabiegiem medycznym charakteryzującym się bardzo wysokim odsetkiem powodzeń sięgającym 97%. W tych nielicznych przypadkach, w których implant nie ulegnie wgojeniu się, dokonujemy bezpłatnie ponownej implantacji.

Implanty mogą przetrwać ponad okres naszego życia. Jako, że materiały używane w naszej praktyce musza mieć najwyższa jakość, stosowane przez nas implanty mają dożywotnią gwarancję.

Dent - Estetica